3 mėnesiai darbo tyloje ir grįžtame

Po sėkmingai pasibaigusio pirmojo „Į Mėnulį“ etapo, ne vienam kirbėjo mintis –  „o kas toliau“? Tuos, kuriems ta mintis nenustojo kirbėjusi ir pasibaigus mokslo metams bei įpusėjus vasarai, liepos pabaigoje pakvietėme į susitikimą. Pirmojo etapo Mėnulio keliautojai dar kartą pasipasakojo, kaip kas gyvena, kokią patirtį ir potyrius jiems suteikė projektas „Į Mėnulį“, kokie ryšiai dar egzistuoja tarp porų ir su kokiais iššūkiais dalyviai susidūrė. Prieš pabaigiant potyrių, patirčių ir nuotykių aptarimą, buvo ištarta: „Kas nori tęsti kelionę savojo Mėnulio link ir padėti tai daryti kitiems?“. Vienbalsiai buvo nutarta, jog projekto idėja yra svarbi kiekvienam, todėl turim judėti į priekį ir paleisti Raketą antrą sykį.

Atsinaujinusi organizatorių komanda pradėjo reguliariai susitikti ir kurti ateities planus, kaip ir ką turime daryti, kad „Į Mėnulį“ mentorystės programa būtų sėkmingai tęsiama. Kūrėme strateginius planus, klausėmės patarimų, ieškojome sprendimų, kaip išvengti klaidų, kurias padarėme anksčiau ir kaip viską pakelti „į kitą lygį“. Ilgai tylėjome. Ir štai pirmą kartą prabilome „Gerų idėjų vakarėlyje“, kad sugrįžtame, o tada užsimanėme dar kartą prabilti antrame „Gerų idėjų vakarėlyje“, o viską vainikavome savo prezentacija „HUB Camp“ renginyje.

Netrukus nusprendėme, kad jau metas parašyti ir priminti apie mus „Facebook“ bendruomenei. Ir nuo tos dienos mes primenam apie save beveik kasdien! Ir džiaugiamės, jog mus ne tik prisimena pirmieji Mėnulio bendruomenės nariai, bet atranda ir nauji.

Į Mėnulį 2014-12-10

Ko gero, kaip ir kiekviena jaunų ir entuziastingų žmonių komanda, tikėjomės, kad viskas vyks greitai ir sklandžiai. Tačiau teko susidurti ir su sunkumais, ir su per dideliais norais, kad viską pavyks padaryti taip greitai. Pasakėme sau, jog šįkart turi būti ne greitai, o kokybiškai. Pasėdėjome ramiai, pageneravome idėjas, sukūrėme nuostabią ilgalaikę mentorystės programos „Į Mėnulį“ strategiją ir štai šiandien matote mus čia.

Sakote, nuo pirmo susitikimo liepą praėjo daugiau nei trys mėnesiai? Hmm, turbūt taip. Bet mūsų komandai, kuri dega šia idėja, pasiruošimo laikas prabėgo taip greitai, jog išvedus vidurkį – panašu ir į tris mėnesius.

Šiandien jau visiems, laukusiems žinių, galime dėkoti už kantrybę ir sakyti: „Mes pasiruošę paleisti Raketą!”.