Apie

Projektas “Į Mėnulį” – tai mentorystės programa, apjungianti tobulėti norinčius 9-12 kl. mokinius ir įvairių sričių profesionalus, kurie jiems padeda siekti užsibrėžtų tikslų. Siekiame suburti žmones į bendruomenę, kuri jiems padeda atrasti ir daryti tai, kas juos labiausiai skatina augti ir kurti kartu.

Mūsų misija – padedam atrasti savąjį Mėnulį ir pasiruošti kelionei į jį.

Mūsų vertybės

  • Svarbus kiekvienas
  • Smalsus
  • Sąmoningas

Kaip tai vyksta? Per draugiškus ir betarpiškus santykius, suformuotus bendrose veiklose ir potyriuose. Gaunant pagalbą ir palaikymą tada, kai to reikia.

“Į Mėnulį” mentorystės programa

Mentoriai – jauni suaugusieji, o ne savo karjeros viršūnėse esantys specialistai, todėl dar gerai atsimena, kaip jie jautėsi mokykloje, ko jiems trūko, jei tokia programa būtų buvusi prieinama jiems dar esant mokykloje.

Skirtingai nuo kitų mentorystės programų, “Į Mėnulį” yra skirtas 9-12 klasių mokiniams, kuriems ypač aktuali išorinė pagalba, renkantis tolimesnę karjeros kryptį bei formuojant tinkamus ugdymosi įpročius, padėsiančius patirti sėkmę ateityje.

Atrenkami dalyviai nebus vertinami pagal jų mokymosi ar darbo pasiekimus, mums svarbu, kad žmogus būtų motyvuotas, kupinas noro ir iniciatyvos dalyvauti mentorystės programoje „Į Mėnulį“.