DSC_8793

Kelionė į Varnikus, Kosmosą ir Bendruomenę. Tai – tik vienas mėnuo su Mėnuliu.

Visa Mėnulio komanda (jau galima sakyti… Mėnulio Bendruomenė) per pastarąsias kelias savaites turėjo visą gausybę nuostabių renginių. Bendravom, žygiavom, šokom, kūrėm ir net nebuvome stovykloje – pakako kelis sykius susitikti vakarais ir tiesiog… pabūti kartu. Čia visiška kuriančios bendruomenės jėga!

Viskas prasidėjo Mentorių mokymais. Dvi dienos naujų patirčių, pasidalinimo savomis įžvalgomis ir vizijos ateičiai kūrimo. Trumpam iškeliavome į kosmosą su Bodywork’u, o viską vainikavo trumpas žygis po Varnikų draustinio apylinkes…

Visai netrukus susitikome ir su visais mokiniais. Tiksliau – pamatėme vieni kitus, apsikeitėm vardais, idėjomis ir piešiniais. Dvi dienas praleidome kartu ir viską užbaigėme dar daugiau ‘swing’elio’ į kasdieną pridedančio Lindy Hop’o šokių sesija (gal… kada padarom social’ą? :) ).

Trečiasis etapas – po truputį suvesti visą bendruomenę į vieną didelį renginį, taip, kad visiems pavyktų pabendrauti…
Pradėjome po truputį pažindintis per orientacines varžybas ir pasaulio banko žaidimą, o jau visai netrukus laukia ir dar vienas renginys.

Visko ko metu, atsirado iniciatyvos, kurios jau įgauna pagreitį – norintys prisijungti/dalyvauti – sekite naujienas – būtinai pasidalinsime, o dabar… pradedam ruoštis tolimesniam skrydžiui :))

Ačiū, kad esate kartu!