Mentoriui

Išmanai savo sritį ir galėtum pasidalinti patirtimi su tais, kuriems to reikia? Patirtis, kurios neįvardina joks diplomas, kaupiasi kiekvieną dieną ir Tu vis geriau supranti, kad tobulėjimas neapsiriboja mokykla ar universitetu?

Projektas “Į Mėnulį” ieško būtent tokių žmonių, kurie galėtų padėti mokiniams atrasti savo kryptį, besidalindami savo patirtimi iš jiems artimų sričių.

Programos metu mentorius ir mokinys yra sujungiami pagal abipusius interesus (pavyzdžiui – jeigu  moksleivis nori sužinoti, kaip tampama profesionaliu alpinistu, o Tu kaip tik toks ir esi – greičiausiai jūs dirbsite kartu ir semsitės patirties vienas iš kito). Pagrindinės veiklos vyksta neformaliai, bendraujant tarpusavyje, pagal iš anksto parengtas gaires (mentoriai turės atsikirus mokymus, kurių metu gaus patirties perteikimo įgūdžių, užtikrinsiančių efektyvią veiklą).

Detalesni kriterijai mentoriams:

  • Nori tapti skrydžio specialistais;
  • Turintys savo mėgstamą sritį (tai gali būti viskas, nuo tapybos, riedlenčių, reklamos iki maisto gaminimo ar viešo kalbėjimo  – svarbu, kad sritį išmanytum ir būtum praėjęs savo kelią joje);
  • Žino, kad gyvenime svarbus ne tik darbas, tačiau ir įdomūs potyriai, kurie įkvepia siekti daugiau;
  • Nori tobulėti patys ir padėti tobulėti kitiems.

Užsisakykite naujienlaiškį

    Tai privalomas klausimas
    Niekada nepateikite slaptažodžių per „Google“ formas.