Mokiniui

Visi mes buvome mokykloje ir žinome, kad ten dar daug ko trūksta, ypač – žinių apie sritis, veiklas, profesijas ar gyvenimo būdą, apie kurį dabar slapta svajoji…

Norime padėti tau atrasti savo gyvenimo kryptį (Mėnulį) ir pasiruošti kelionei į jį. Tavo vietoje buvome ir mes, ir atsakymų į rūpimus klausimus turėjome ieškoti patys. Klydome ir supratome, kad jeigu būtume turėję, kas mums padeda – savo tikslą būtume pasiekę kur kas greičiau.

Turint mentorių (žmogų, kuris jau yra praėjęs dalį kelio, kurį Tu tik pradedi žengti) dalykai vyksta greičiau ir lengviau. Todėl, dalyvaudamas programoje Tu turėsi asmeninį mentorių, turintį daug asmeninės patirties Tau įdomioje srityje (pavyzdžiui – jeigu nori tapti profesionaliu architektu, tuomet Tavo mentorius bus žmogus, dirbantis būtent toje srityje ir turintis nemažai įžvalgų, kurios Tau gali padėti). Visa veikla vyks neformalioje aplinkoje per individualius ar grupinius susitikimus, kurie padės ne tik gauti naudingos patirties, tačiau ir užmegzti naujus ryšius, kurie gali padėti Tau ateityje.

Ieškome 9-12 klasių mokinių: 

  • norinčių tapti raketos pilotais;
  • norinčių tobulėti savoje aplinkoje savu greičiu;
  • nežinančių, ką pasirinkti arba žinančių, kas patinka, bet neturinčių, kur tai išbandyti;
  • ieškančių palaikymo ir įkvėpimo iš labiau patyrusių bendraminčių.

Užsisakykite naujienlaiškį

    Tai privalomas klausimas
    Niekada nepateikite slaptažodžių per „Google“ formas.